Instalacje elektryczne

Wykonywanie instalacji elektrycznych to jedna z kluczowych części naszej firmy

Tworzymy plan optymalnego rozmieszczenia całej instalacji, uwzględniając wygodę korzystającego oraz ryzyko awarii. Staramy się aby wykonane przez nas instalacje był niezawodne, a zarazem umożliwiały bezpieczną eksploatację przez wiele lat.
Oferta:
- Montaż i przebudowa instalacji elektrycznych w mieszkaniach i domach
- Montaż i naprawa elektrycznych tablic rozdzielczych
- Podpinamy sprzęd AGD i podbijamy gwarancje porducenta
- Przeprowadzamy przeglądy i pomiary elektryczne
- Zapewniamy wykonawstwo każdego rodzaju robót elektroenergetycznych

Tak pracujemy:

1. Koncepcja
Poznajemy oczekiwania klienta, diagnozujemy jego potrzeby. Na podstawie zebranych informacji doradzamy najlepsze rozwiązania.
2. Wykonanie Instalacji
Nasze instalacje charakteryzują się wysokim standardem i elegancją – efekt ten uzyskiwany jest przez stosowanie nowoczesnych schematów i rozwiązań, oraz przez wprowadzanie na budowę wyłącznie najlepszych materiałów dostępnych na polskim rynku.
3. Stworzenie planu gotowej instalacji
Po wykonaniu okablowaniu oraz osadzeniu puszek tworzymy multimedialny plan całej instalacji. Składa się on ze zdjęć całej instalacji. W przypadku modyfikacji czy ewentualnych remontów instalacji taki plan ułatwi przyszłe prace.
4. Montaż osprzętu
Po zakończeniu prac tynkarskich przystępujemy do prac monterskich zgodnie z wybranym materiałem i przystępujemy do montażu osprzętu i tablicy rozdzielczej.
5. Przeprowadzenie pomiarów i przygotowanie
Po zakończeniu prac montażu osprzętu – przeprowadzamy niezbędne pomiary i przygotowujemy dokumentację potrzebną do odbioru instalacji.
6. Koniec prac
Podpinamy sprzęd AGD i podbijamy gwarancje porducenta.

  • Wybrane realizacje

  • Najczęściej zadawane pytania

    Ile kosztuje wykonanie instalacji elektrycznej ?
    Trudno jest wycenić instalację elektryczną bez przeprowadzenia wizji lokalnej budynku oraz bez poznania oczekiwań klienta. Każdy z naszych klientów otrzymuje 3 warianty wyceny.
    Ile trwa wykonanie instalacji elektrycznej ?
    Standardową instalacje w domu 100m2 instalujemy do tygodnia czasu. Czas wykonania instalacji elektrycznej nie jest do końca zależny od powierzchni budynku, lecz od skomplikowania samej instalacji.

Zamów wycenę

Wycena instalacji jest bezpłatna i niezobowiązująca.